Zimní dovolená v ČR

1327541_white_vines_2.jpg

Přemýšlíte o zimní dovolené v České republice? Pak se informujte o možnostech ubytování na www.epecpodsnezkou.cz, což je velmi šikovná internetová stránka, která Vám pomůže najít správnou náplň Vaší dovolené jak v zimě, tak i v létě, pokud se rozhodnete probádat tuto část Krkonoš. Mnohdy je to právě tato oblast, co bývá označována jako nejkrásnější. Troufnete si oponovat? Nejprve to tady ale pořádně prozkoumejte! Jako pomocný prvek Vám k tomu může sloužit perfektní zázemí, kde můžete po celodenním chození či lyžování natáhnout nohy pěkně v teple

Existuje snad v České republice někdo, kdo by za celý svůj život neslyšel to notoricky známé slovní spojení „Špindlerův Mlýn"? Dle mého mínění nikdo takový existovat nemůže. Snad nejznámější lyžařské středisko u nás, které se již mnohokrát stalo také hostitelem několika světových pohárů, se navíc ke své tradici může směle pyšnit moderním a hojně navštěvovaným rájem pro lyžaře, snowboardisty a dokonce i běžce na lyžích! Že jste tam ještě nezavítali? To je ale velká chyba! Kterou ovšem lze velmi snadno napravit.

Zadov v zimě 2012 bude pravděpodobně velmi navštěvovanou destinací lyžování chtivých občanů jak z České republiky, tak ze sousedního Rakouska. Ono Rakušané si rádi přijedou zalyžovat na sjezdovkách alpské kvality za české ceny… Lákat Vás zde může i rozmanitost lyžařských středisek v blízkém okolí se Smrčinou (Hochfichtem) v hlavní roli. Vyrazte i se svými dětmi na parádní dovolenou, kde se nikdo nebude nudit!

1251899_trails_to_the_sun.jpg
11.10.12 15:43
martin.herda
1
Chcete poznat krásy řeckých ostrovů? Santorini last minute nabízí skvělé ceny za fantastickou dovolenou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one