Přes Atlantik letadlem

1367921_seagull.jpg

Vydat se přes Atlantský oceán dnes mohou lidé prakticky dvěma možnými způsoby. Ten první představuje letecká doprava a druhý lodní. Přepravu lodí ale využívají zájemci spíš z hlediska dobrodružství či okružních plaveb anebo na transport materiálu přes Atlantik. Letadlová přeprava je mnohem rozšířenější, o čemž svědčí i mnohé společnosti, jako je třeba Aeroflot a mnozí další.

Určitě je výhodné zamyslet se před realizací letu nad tím, jakého dopravce vlastně oslovíte. U mnohých visí ve vzduchu několik otazníků včetně toho, který se týká ceny letenek. Ty se mohou bohužel vyšplhat neskutečně vysoko, což je samozřejmě nepříjemné pro zákazníka, tedy člověk, který let potřebuje. Výborné ceny přesto ale nabízí kupříkladu AirTransat, který má s létáním přes Atlantik dlouhodobé zkušenosti.

Dostat se přes Atlantský oceán ale mohou zájemci i s celou řadou dalších společností, mezi které můžeme zařadit i Air Canada. Tato ryze kanadská společnost má ve svém portfoliu nejen lety vnitrozemské z jedné části kanady na druhou, ale i transoceánské delší lety do Evropy a na jiné světadíly. Prestiž této firmy ve světě je docela velká a lidé si klidně mohou najít levné letenky i u ní.

1207911_avion.jpg
25.02.13 15:02
martin.herda
Chcete poznat krásy řeckých ostrovů? Santorini last minute nabízí skvělé ceny za fantastickou dovolenou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one