Poznejte Spojené arabské emiráty

1343227_sunset_dubai_1.jpg
Poznejte Spojené arabské emiráty

Sychravé podzimní počasí plné deště a padajícího listí většině lidí na náladě příliš nepřidá. Určité procento populace se navzdory těmto nešvarům vydá zkoumat a obdivovat barevnou paletu matky přírody typickou pro toto roční období. Dalším a o mnoho příjemnějším řešením je únik do teplých krajů, po vzoru opeřenců. Tuto možnost nám dávají cestovní kanceláře především díky výhodným last minute nabídkám.

Nabídky však bývají natolik rozmanité, že člověka častokrát zarazí otázka, kam vyrazit? Opravdovou exotiku představuje dovolená ve Spojených arabských emirátech. Tento stát najdete v Asii, konkrétně v její jihozápadní části na východě Arabského poloostrova u pobřeží známého Perského zálivu. Jde o jeden z nejbohatších států světa hlavně díky těžbě ropy a zemního plynu, které zde započala v roce 1962. Převažujícím náboženstvím je Islám. K turisticky nejnavštěvovanějším a v posledních letech neznámějším emirátem je Dubaj, zvláště pro své hlavní město, nesoucí stejné jméno. Jde o nejrychleji se vyvíjející město na světě, rostoucí takříkajíc před očima.

Na tak dalekou cestu budete potřebovat spolehlivého partnera, tím může být cestovní kancelář AIRSTOP.CZ, s.r.o., kterou najdete na webové adrese www.airstop.cz.

28.11.12 13:50
martin.herda
Chcete poznat krásy řeckých ostrovů? Santorini last minute nabízí skvělé ceny za fantastickou dovolenou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one